KONST / Litografier / Färglitografi 13669055
nr 1366 9055
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, "Barcelona 1979", son13/75. Signerad. Motivet: 30x40 ca
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:09:02
9/12 14:39:08